تعمیرات پکیج باکسی در مشهد

حداقل فشار آب در پکیج باید چقدر باشد ؟

با سلام
امروز ه پکیج های دیواری و زمینی با فشار آب کار می کند که به وسیله شیر پرکنی که در زیر دستگاخ وجود دارد می توان فشار آب دساتگاه را برد بالا .باید توجه داشته باشید شیر پرکن برخلاف عقربه های ساعت بسته می باشد و در غیر این صورت شیر پرکن باز می باشد . شما نیز باید از پر بودن فشار آب پکیج همیشه با خبر باشید اگر فشار آب پایین باشد باید شیر پرکن دستگاه را باز نموده تا اینکه فشار بالا رود و اگر فشار خیلی بالا رفته باشد باید از طریق یکی از رادیاتور ها که بهتر است از حوله خشک کن استفاده شود . انتهای رادیاتور یک پیچ تخلیه هوا دارد شما می توانید به وسیله آچتر مخصوی هواگیری که در انهای سمت بالای رادیاتور وجود دارد استفاده کنید آنقدر پیچ را باز منید تا مقداری آب تخلیه شود تا فشار آب پکیج پایین آید . حال باید توجه داشته باشید بهترین حالت فشار آب پکیج 1/5 با رمی باشد .زیرا کمک به بهتر گرم شدن رادیاتور های می شود .

عقربه یا همان فشار سنج پکیج چه کار کردی دارد؟

امروزه پکیج های دیواری دارای فشار شنج یا همان عقربه ساعتی می باشند که مشخص کننده فشار آب داخل پکیج را به ما نشان می دهد شما می توانیید از رو عقربه فشار آب متوجه شودید که وضعیت آب موجود در در دستگاه چه مقدار می باشد .
معمولا فشار آب دستگاه های پکیج دیواری هر چند ر.زی پایین می آید بسته به کارکرد دستگاه دارد .در برخی از مواقع فشار آب پکیج خیلی به سرعت پایین می آید یعنی پکیج هر چند ساعت فشا رآن پایین می آید که نشان دهنده نشت داشتن تاسیسات و یا خراب بودن منبع انبساط و یا نشت داشتن خود دستگاه پکیج می باشد که شما می توانید با تماس با شماره تلفن 09150406110 تماس حاصل نموده تا نسبت به رفع مشکا شما نیروهای متخصص ما به محل اعزام گردند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا