تعمیرات پکیج ایساتیس در مشهد

به منظور آگاهی بیشتر شما عزیزان، توضیحات کاملی و تخصصی در ارتباط با خرید پکیج دیواری ایساتیس به شرح ذیل ارائه می گردد.
مشخصات پکیج دیواری ایساتیس:

پکیج دیواری ایساتیس :

رادیاتورو پکیج و دیگر محصولات گرمایشی یکی از برندهای معتبر و بنام این حوضه در شرکت گرما آفرین ایساتیس واقع در شهرک صنعتی یزد می باشد. جهت محاسبه ظرفیت پیک دیواری ایساتیس با توجه به شرایط آب و هوایی و نوع کاربری و سازه و متراژ ساختمان می توان ظرفیت حرارتی را تعیین نمود.اما به طور سرانگشتی در مناطق معتدل به ازای هر مترمربع از فضای ساختمان (که دارای ارتفاع سقف نرمال ۳ متر هستند) می توان ظرفیتی معادل ۱۵۰ کیلوکالری بر ساعت را جهت تأمین گرمایش و تأمین آبگرم مصرفی در نظر گرفت.
در تمامی مدل های پکیج زمینی یا دیواری ،استفاده از سختی گیردر مسیر ورودی آب به دستگاه توصیه می گردد، چرا که نصب سختی گیر جهت طول عمر و جلوگیری از رسوب زدایی زود هنگام مبدل های حرارتی پکیج دیواری ایساتیس امری واجب است. در انتخاب مدل پکیج دیواری ایساتیس حتی الامکان از مدل های فن دار انتخاب شود.چرا که تأمین هوای احتراق در پکیج دیواری فن دار می تواند ،از فضای خارج محیط گرم شونده تأمین گردد و همچنین گازهای حاصل از احتراق به صورت اجباری و با فشار فن به بیرون هدایت می شوند .

انواع مدل پکیج های دیواری ایساتیس:

پکیج دیواری ایساتیس مدل New Star 26II/3011ff
پکیج دیواری ایساتیس مدل نیواستار در دو مدل ۳۰IIff و ۲۶IIff تولید می شود. در مدل ۲۶IIff ایساتیس با ظرفیت حرارتی نامی ۲۶۰۰۰ کیلوکالری در ساعت مناسب برای فضای تا ۱۷۰ متر مربع و در مدل ۳۰II ff با ظرفیت حرارتی نامی ۳۰۰۰۰ کیلوکالری در ساعت مناسب برای فضا تا ۲۷۰ متر مربع با شرایط آب و هوایی معتدل طراحی و عرضه می شود.هر دو ظرفیت مدل نیو استار ایساتیس فن دار و همراه با نمایشگر دیجیتال می باشد. نیو استار ایساتیس بهترین نوع پکیج دیواری ایساتیس برای سیستم گرمایش از کف می باشد.

پکیج دیواری ایساتیس مدل کاریز در سه ظرفیت ۲۶۰۰۰ ، ۳۰۰۰۰ و ۳۸۰۰۰ کیلوکالری در ساعت تولید می شود.
۱- مدل ۲۶۰۰۰ مناسب برای فضاهایی تا ۱۷۰ مترمربع می باشد.
۲- مدل ۳۰۰۰۰ مناسب برای فضاهایی تا ۲۷۰ متر مربع می باشد.
۳- مدل ۳۸۰۰۰ مناسب برای فضاهایی تا ۳۵۰ متر مربع می باشد.
پکیج دیواری ایساتیس کاریز در تمام ظرفیت ها فن دار بوده و دارای صفحه نمایش دیجیتال می باشد.

جهت راهنمایی می توانید با شماره تماس ۰۹۱۵۰۴۰۶۱۱۰ تماس حاصل نمایید . با تشکر

2 Comments

  • White Label SEO

    Awesome post! Keep up the great work! 🙂

  • نوشتن نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *